E html> باور - جهان فکر

باور

only-person-you-can-rely-is-yourself-believe

instagram

دوست داشتم این دفعه با عنوان “باور” بار دیگر در سایت جهان فکر  از اجرای یکی از شرکت کنندگان برنامه عصر جدید که از شبکه سه یک شنبه شب ۱ تیر ماه پخش شد با شما به گفتگو بپردازم.

هومن لطفعلی اولین شرکت کننده این قسمت از برنامه عصر جدید با اجرای بی نظیر همه را شگفت زده کرد. کسی که با باور و اعتماد که به خود و توانایی هایش داشت کلمه معلولیت عاملی برای ایجاد محدودیت برایش نشده است. این مسئله به راحتی در رفتار و صحبت های هومن واضح و مشخص بود.

کسی که حامی و پشتیبانش از ۶ ماهگی دوران زندگی اش تا بدین سال پدر بزرگ و مادربزرگ وفادارش بودند که همه جوره از وی حمایت کردند. هر بار که این صحنه ها را در قالب افراد مختلف با عناوین مختلف در موقعیت ها و شرایط گوناگون می‌بینم با تمام وجود حیرت زده می‌شود و از این همه شگفتی های خداوند یکتا و بی همتا انگشت به دهان می‌مانم. همین مسئله باعث می‌شود،بیش‌ از قبل به این باور برسم که نبوغ و استعداد و توانایی و  کلی ویژگی اشرف مخلوقات خدا فراتر از این چیزهایی‌ است که دنیا  تا کنون به چشم خود دیده است و هر لحظه می‌توان از سوی بندگانش شاهد شگفتی‌های جدید و بکر بود.

به نظر میرسد هر بار که کسی به استعداد و توانایی خود با تمام محدویت های موجود باور می‌کند، یک پازل از دنیای شگفت انگیز خدای مهربان رمزگشایی می‌شود. خدایا ممنونم بابت این انسان شگفت انگیزی که خلق کردی که گاهی به جهت مشکلات و ناملایمات زندگی از باور کامل خود چشم پوشی می‌کند چرا که آن طور که باید و شاید قدرت و شگفتی های پنهان تو خالق حیرت انگیز را درک نکرده و نمی‌کند. هر چند برخی اوقات خود من هم دچار این خطا می‌شوم. با این وجود هر بار سعی می‌کنم به خودم بیایم و با تمام وجود خدای خوب و رحمان را هزاران بار شاکر باشم.

 

instagram- jahanfekr

 

درباره‌ی فرزانه

حتما ببینید

introduction-film-colour-room-

معرفی فیلم اتاق رنگ

  در ابتدای فیلم اتاق رنگ، دختری جوان به نام کلاریس کلیف را در محوطه‌ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *