E html> معرفی کتاب شما یک نویسنده هستید - جهان فکر
خانه / کتابهای من / معرفی کتاب شما یک نویسنده هستید

معرفی کتاب شما یک نویسنده هستید

introducing-book-write-how-be-writer

 

نام کتاب : شما یک نویسنده هستید

نویسنده: فرزانه کردلو

 

کتاب شما یک نویسنده هستید درباره نوشتن است. هدفم از نوشتن این کتاب آن بود که علاقه‌مندان به نویسنده شدن را بخصوص به نوشتن هر روزه ترغیب کنم. به همین خاطر در این کتاب ۱۲۰ صفحه‌ای برای تقویت مهارت نویسندگی از ۶۱ راهکار صحبت کردم. ۶۱ راهکاری که قرار است به کمک آنها با نوشتن آشتی کنیم و تحت هر شرایطی آنها را در بخشی از برنامه روزانه خود بگجانیم.

 

instagram

 

در ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ نوشتن و منتشر کردن این مقاله  تحت عنوان «چگونه نوشتن را راحت‌ تر شروع کنیم» در سایت جهان من را ترغیب کرد تا پوشه‌ای با این عنوان در یکی از درایوهای لپ‌تاپم باز کنم.

آن روزها داخل پوشه فایل وُردی وجود داشت که مقاله‌ای حدودا ۱۵۰۰ کلمه‌ای را نوشته و در سایتم منتشر کرده بودم. از آن روز به بعد نمی‌دانم چه شد هر روز به این موضوع فکر می‌کردم. به مرور با ثبت راهکارهای بیشتر ایده نوشتن کتاب در ذهنم شکل گرفت. همین موضوع دلیل محکمی شد تا کتابی با عنوان ۶۱ راهکار برای نوشتن آسان را به رشته‌ تحریر درآورم و به مخاطبینم ارائه دهم.

چرا هر روز می‌نویسم؟
چرا بایستی هر روز نوشت؟
چه کار کنم هر روز انگیزه برای نوشتن داشته باشم و کلی سوالات دیگر.

برای خودم راهکارهایی داشتم. راهکارهایی که حین کار، خواندن کتاب و شرکت در دوره‌های مختلف و غیره جمع آوری کرده و تجربیاتی هم برایشان کسب کرده بودم.

 

 book-skill-writing-writer

 

و امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ از کتابی صحبت می‌کنم که پارسال با یک ایده شکل گرفت. ایده‌ای که معلوم نبود چه سرنوشتی خواهد داشت، منتها دوست داشتم پروبالش دهم و بیشتر در موردش صحبت کنم. ایده‌ای که می‌خواستم روزی به واقعیت تبدیل شود و به دست بگیرم؛ چرا که نیل گیمن معتقد است:

«کتاب رویاییست در دستان شما»

 

قیمت نهایی کتاب برای خرید

قیمت روی جلد کتاب ۷۰ هزار تومان، به‌اضافه‌ی ۴۰ هزار تومان بابت هزینه ارسال از طریق پست به سراسر کشور جمعاً ۱۱۰ هزار تومان می‌شود.

 

 

telegram

 

درباره‌ی فرزانه

2 نظر

 1. خانم نویسنده چجوری باید کتابتونو بخریم؟ ????

  • زهرا جان ممنونم عزیز
   بایستی اول آدرس‌تون به من بدید تا بعد پرداخت هزینه من کتاب رو بعد چند روز براتون ارسال کنم.
   البته باعث افتخاره.
   خودم باهاتون در ارتباطم و پیگیری می‌کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *