خانه / درباره من

درباره من

به سایت جهان فکر خوش آمدید. من فرزانه کردلو هستم و در زمینه تولید محتوا فعالیت می‌کنم. در سال ۱۳۹۶ در یک مدت زمان کوتاه یک ماه این کار را آغاز کردم. تا اینکه در سال ۱۳۹۷ به طور رسمی کار تولید محتوا را جدی و حرفه‌ای دنبال کردم. ناگفته نماند که نوشتن به سال های خیلی قبل بر می‌گردد. به سخن دیگر، خواندن کتاب و روزانه نویسی به سال های کودکیم بر می‌گردد. من عاشق خواندن کتاب آن هم زندگی نامه افراد موفق و مشهور هستم. از طرفی، فیلم هایی هم که به واقعیت زندگی افراد و آثار آنان پرداخته علاقه بی‌حدو حصری دارم.

telegram
طراحی تصاویر در فضای نرم افزارهای همچون فتوشاپ و … یکی دیگر از علاقمندی های من است.
علاقمندم هر روز چیز جدیدی یاد بگیرم و همچنین به دانسته های هر لحظه و هرساعت اضافه کنم. این یادگیری و آگاهی سبب می‌شود برای اطلاع رسانی و آگاهی دادن به سایرین در این کره خاکی بیشتر وقت بذارم و تلاش کنم.
من کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی هستم و این سایت را راه اندازی کردم تا بتوانم دغدغه ها و ایده هایم را در این فضا بیان کنم. همه مطالب سایت نوشته خودم است و تلاش می‌کنم با نوشتن دنیای بهتری را در خارج از جهان فکر برای خودم و سایرین به وجود بیارم. ضمن آن که با نوشتن به ذهن و فکرم هم فضای بیشتری میدهم.
من به دنبال تغییر کسی نیستم، چون می‌دانم تا کسی خودش نخواهد تغییر نخواهد کرد. پس از تغییرات کوچک خودم شروع می‌کنم و تا پایان هم در این مسیر خواهم بود تا دنیای بهتری را برای خودم ایجاد کنم.

instagram- jahanfekr