خانه / درباره من

درباره من

من فرزانه کردلو کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی که نویسنده حال حاضر تمامی محتواهای موجود در سایت جهان فکر هستم. این سایت را راه اندازی کردم تا بتوانم دغدغه ها و ایده هایم در این فضا بیان کنم. به نظر خودم این موضوع باعث می‌شود دنیای بهتری را در خارج از جهان فکر برای خودم و سایرین به وجود بیارم.  نکته بعدی آن که، با خلق نوشته های بیشتر،به ذهن و فکرم فضای بیشتری میدهم.

من یک نویسنده نوپا در امر تولید محتوا هستم. در سال 1396 در یک مدت زمان کوتاه یک ماه این کار را آغاز کردم.  تا اینکه در سال 1397  به طور رسمی کار تولید محتوا را جدی و حرفه‌ای دنبال کردم. ناگفته نماند که نوشتن به سال های خیلی قبل بر می‌گردد. به سخن دیگر،  خواندن کتاب و روزانه نویسی به سال های کودکیم بر می‌گردد. من عاشق خواندن کتاب آن هم زندگی نامه افراد موفق و مشهور هستم. از طرفی، فیلم هایی هم که به واقعیت زندگی افراد و آثار آنان پرداخته علاقه بی حدو حصری دارم.

طراحی تصاویر در فضای نرم افزارهای همچون فتوشاپ و … یکی دیگر از علاقمندی های من است.

علاقمندم هر روز چیز جدیدی یاد بگیرم و همچنین به دانسته های هر لحظه و هرساعت  اضافه کنم. این یادگیری و آگاهی سبب می‌شود برای اطلاع رسانی و آگاهی دادن به سایرین در این کره خاکی بیشتر وقت بذارم و تلاش کنم.

من به دنبال تغییر کسی نیستم، چون میدونم تا کسی خودش نخواد، تغییر نمی‌کند.  پس از تغییرات کوچک خودم شروع می‌کنم تا پایان هم در این مسیر خواهم بود تا دنیای بهتری را برای خودم ایجاد کنم.

instagram- jahanfekr