خانه / درباره من

درباره من

من فرزانه کردلو کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی که نویسنده حال حاضر تمامی محتواهای موجود در سایت جهان فکر هستم. این سایت را راه اندازی کردم تا بتوانم دغدغه ها و ایده هایم در این فضا بیان کنم. به نظر خودم این موضوع باعث می‌شود دنیای بهتری را در خارج از جهان فکر برای خودم و سایرین به وجود بیارم.  نکته بعدی آن که، با خلق نوشته های بیشتر،به ذهن و فکرم فضای بیشتری میدهم.

telegram

من یک نویسنده نوپا در امر تولید محتوا هستم. در سال ۱۳۹۶ در یک مدت زمان کوتاه یک ماه این کار را آغاز کردم.  تا اینکه در سال ۱۳۹۷  به طور رسمی کار تولید محتوا را جدی و حرفه‌ای دنبال کردم. ناگفته نماند که نوشتن به سال های خیلی قبل بر می‌گردد. به سخن دیگر، خواندن کتاب و روزانه نویسی به سال های کودکیم بر می‌گردد. من عاشق خواندن کتاب آن هم زندگی نامه افراد موفق و مشهور هستم. از طرفی، فیلم هایی هم که به واقعیت زندگی افراد و آثار آنان پرداخته علاقه بی حدو حصری دارم.

طراحی تصاویر در فضای نرم افزارهای همچون فتوشاپ و … یکی دیگر از علاقمندی های من است.

علاقمندم هر روز چیز جدیدی یاد بگیرم و همچنین به دانسته های هر لحظه و هرساعت  اضافه کنم. این یادگیری و آگاهی سبب می‌شود برای اطلاع رسانی و آگاهی دادن به سایرین در این کره خاکی بیشتر وقت بذارم و تلاش کنم.

من به دنبال تغییر کسی نیستم، چون میدونم تا کسی خودش نخواد، تغییر نمی‌کند.  پس از تغییرات کوچک خودم شروع می‌کنم تا پایان هم در این مسیر خواهم بود تا دنیای بهتری را برای خودم ایجاد کنم.

instagram- jahanfekr