خانه / کامپیوتر و نرم افزار / نرم افزار Word counter

نرم افزار Word counter

instagram

 word-counter-writer-wrting

آیا تا به حال با برنامه Word counter کار کردید؟ بسیاری اوقات پیش آمده که در گوشی همراه خود نوشته‌ای در بخش یادداشت ثبت کردید، تا آن نکته و ایده ها که بعدها به سراغش رفتید از یادتان نرود. به ویژه اگر اهل نوشتن و نویسندگی باشید. خواستید بدانید که این نوشته از چند کلمه و حرف برخوردار است. خود من به تازگی با اپلیکیشن کاربردی با نام Word Counter آشنا شدم. تصمیم گرفتم در این صفحه به طور مختصر در مورد آن با شما مخاطبین عزیز صحبت کنم. برای خود من هم پیش آمده در گوشی مطلبی را ثبت کردم، منتها نمی‌دانستم این نوشته حدوداً چند کلمه می‌باشد.هم اکنون که با این اپلیکیشن آشنا شدم به راحتی توانستم این مسئله را برای خودم حل و فصل کنم.

word - counter -

جالب است بدانید شما به کمک این برنامه می‌توانید در پایان  با زدن گزینه undo، به تعداد کلمات، حرف و پاراگراف را  متن تان پی ببرید.

این اپلیکیشن را به راحتی می‌توانید از برنامه‌هایی چون بازار دانلود کنید. اگر در گوگل هم جستجویی انجام دهید، می‌توانید به آسانی به آن دسترسی داشته باشید. من خودم که زیاد می‌نویسم. بخصوص زمانی که به لپ تاپ و … دسترسی ندارم. بهترین کار در این شرایط آن است که ایده و طرح اولیه نوشته هایم را در برنامه نوت note گوشی همراهم ثبت کنم. از طرفی موقع  تحویل سفارش محتوا یا انجام تکلیفی برای دوره‌ای خاص بایستی بدانم، آن نوشته دارای چند کلمه است. از طرفی در ادامه از این که بدانید چند حرف هم نوشتید می‌تواند جذاب و جالب باشد. این مسئله زمانی که برای نوشتن محدودیت حرف هم دارید دانستن آن در کمترین زمان می‌تواند برایتان راهگشا باشد.

در کنار این اپلیکیشن یک سایت هم هست که می‌توانید برای شمارش کلمه و حروف نوشته هایتان در صورت لزوم از آن کمک بگیرید. اینجا را کلیک کنید تا به صفحه سایت مورد نظر هدایت شوید.

 

درباره‌ی فرزانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *